Рівненський серцево-судинний центр отримав витратні матеріали
- Дата новини:
- Компонент:
- Субпроект:
Близько 3000 комплектів витратних матеріалів передали для Рівненського серцево-судинного центру
Майже 700 коронарних стентів та більше 500 наборів діагностичних катетерів отримав серцево-судинний центр, що створений на базі Рівненської обласної лікарні в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Окрім цього, обласна лікарня отримала ще близько 2000 комплектів витратних матеріалів, серед яких балони для ангіопластики, провідники керовані, пристрої для тромбоаспірації та набори провідникових катетерів й міктрокатетери.
За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука отримані витратні матеріали дозволять суттєво здешевити вартість операцій в обласному серцево-судинному центрі, адже отримані матеріали надаватимуться пацієнтам, яким вони підходять, безкоштовно.
«МОЗ намагається забезпечити лікарні необхідними витратними матеріалами. Але нажаль та кількість виробів, що ми отримуємо за рахунок державних коштів далека від необхідної кількості. А тому вони в першу чергу використовувалися для невідкладних втручань, коли мова йде про порятунок життя людини. Тепер же, завдяки реалізації проекту Світового банку, ми зможемо надавати безкоштовно витратні матеріали й іншим пацієнтам», – зазначив Юрій Осіпчук.
У свою чергу керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок зазначає, що проект Світового банку в першу чергу направлений на покращення якості надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на серцево-судинні захворювання, а тому він щиро сподівається, що отриманні обласною лікарнею витратні матеріали суттєво покращать якість надання медичної допомоги в центрі.
«Завдяки реалізації проекту сьогодні ми передаємо майже 3000 комплектів витратних матеріалів для проведення операцій в обласному серцево-судинному центрі. Серед них 549 наборів діагностичних катетерів, 570 провідникових катетерів та провідників до них, 420 балонів для ангіопластики по 31 мікрокатетеру та пристроїв для тромбоаспірації, і головне, – 686 коронарних стентів для стентування. Тож сподіваюся, що ці витратні матеріали суттєво допоможуть нашим лікарям надавати якісну медичну допомогу при серцево-судинних захворюваннях», – розповів Сергій Рибачок.