До середини 2019 року будуть відремонтовані та реконструйовані 10 амбулаторій сімейної медицини. Загальна вартість робіт – майже 79,5 мільйона гривень.
На Волині підбили попередні підсумки реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей» у 2018 році. Придбали медичне обладнання, реконструювали кілька амбулаторій сімейної медицини та закупили комп'ютери для лікарів первинної ланки.
Комп'ютерне обладнання, програмне забезпечення загального призначення, мережеве обладнання для амбулаторій сімейної медицини та джерела безперервного живлення для центру обробки даних
Перші два тренінги «Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)» відбулися у Києві та Одесі у липні, а 28-30 серпня черговий тренінг приймав Дніпро.
Вінницький регіональний кардіоцентр отримав велику партію рентгеноконтрастних препаратів – візипаку і томоксану. Поставка коштувала майже 43 тис. дол. США.
В рамках проекту було закуплено 7 пересувних автомобільних комплексів марки «ISUZU» на загальну суму понад 1 млн доларів США. Автомобілі, які оснащені найсучаснішою технікою для оперативної діагностики можуть дістатися навіть до найвіддаленіших куточків області.
Минулого тижня у Луцьку міську клінічну і Ковельську центральну районну лікарні було поставлено дві ангіографічні системи Infinix-i Core+ INFX-8000V/G3 виробництва Toshiba (Canon). Вартість обладнання – понад 1 млн євро.
У Кривому Розі на території військової частини №33 відкрито нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини №8. Це сталося в рамках реалізації спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі людей» у Дніпропетровській області.
У Волинській обласній клінічній лікарні запрацювала установка для проведення інвазивних електрофізіологічних досліджень серця (ЕФДС) із генератором для радіочастотних (РЧ) абляцій з помпою та програмованою електрокардіостимуляцією (ЕКС).
Перші десять пацієнтів Волинської обласної клінічної лікарні безоплатно отримали штучні клапани серця, які імплантують пацієнтам при захворюванні або дисфункції одного з чотирьох клапанів серця з метою відновлення його працездатності. Клапани були придбані у рамках спільного проекту МОЗ України і Світового банку «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей».
У Вінницькому кардіоцентрі успішно провели кілька перших операцій з використанням нового мобільного цифрового ангіографа — апарата для діагностики і лікування коронарних судин. Його та інше медичне обладнання загальною вартістю понад 16 млн грн придбали в рамках cубпроекту Світового банку та МОЗ України у Вінницькій області.
320 комп’ютерів та більше 200 принтерів закупили в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Рівненщині. Це обладнання працюватиме в амбулаторіях області та дозволить сімейним лікарям та лікарям-кардіологам отримати доступ до єдиного реєстру пацієнтів хворих на серцево-судинні захворювання. Сертифікати на отримання комп’ютерів вручили керівникам центрів первинної медико-санітарної допомоги голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та керівник групи впровадження субпроекту на Рівненщині Сергій Рибачок