Закупівля медичного обладнання та медичних меблів для 33 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, в яких здійснено реконструкцію/капітальний ремонт
9 січня 2019 року лікарі Полтавщини провели унікальну операцію – імплантацію трикамерного автоматичного кардіовертер-дефібрилятора. Саме цей вид кардіохірургічних втручань дозволяє кожному третьому пацієнту отримати необхідну медичну допомогу та вийти з черги очікування на пересадку серця.
Вакансія: Консультант з інституційної та нормативної підтримки впровадження системи діагностично споріднених груп (ДСГ) та нового фінансового механізму в Україні
Легкові автомобілі, придбані для сімейних лікарів Волинської області, відправилися в медичні заклади. Автівки використовуватимуться для виїздів до пацієнтів, які за медичними показаннями потребують консультації лікаря вдома.
Роз’яснення до тендерної документації ICB-G № 6.2.2.2 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для закладів охорони здоров'я вторинного та третинного рівнів (2 фаза)»
Зміни №1 до тендерної документації
ICB-G № 6.2.2.2 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для закладів охорони здоров'я вторинного та третинного рівнів (2 фаза)»
В рамках реалізації проекту Світового банку на Рівненщині відбулася сьома обласна медична конференція, під час якої обговорили підсумки реалізації субпроекту в 2018 році. В роботі конференції взяли участь головні лікарі закладів охорони здоров’я, керівництво групи управління субпроекту Світового банку та представники засобів масової інформації.
Затверджено наказ МОЗ України від 07.12.2018 року № 2281 "Про внесення змін до Переліку пілотних закладів охорони здоров'я для впровадження діагностично-споріднених груп"
Сімейні лікарі та лікарі загальної практики Волинської області отримають 23 автомобілі Peugeot 301 для здійснення виїздів до пацієнтів, які за медичними показами потребують консультації лікаря вдома. Це особливо актуально для пацієнтів з тяжкими формами серцево-судинних захворювань, пацієнтів з інсультами, онкохворих паліативних пацієнтів.
Не лише сучасне обладнання та відремонтавані амбулаторії, але й кваліфіковані лікарі є запорукою успішного лікування пацієнтів. Вдосконалити свої навички та знання з лікування серцево-судинних захворювань лікарі Рівненської області можуть на спеціальних дводенних тренінгах та медичних конференціях, які проходять у рамках спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
У Волинській обласній клінічній лікарні (ВОКЛ) 4 грудня ввели в експлуатацію сучасний ангіограф, який дозволяє проводити широкий спектр хірургічних втручань навіть на найменших судинах, в тому числі і судинах головного мозку.
Сертифікати на отримання спеціалізованого кардіологічного обладнання, закупленого в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», вручили голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк представникам районних лікарень під час проведення шостої обласної медичної конференції
Цього тижня в Дніпропетровському обласному клінічному центрі кардіології та кардіохірургії запрацював новий сучасний ангіограф виробництва Canon, вартістю понад 500 тисяч євро.